Лозівські старшокласники прийшли в гості до мера +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські старшокласники прийшли в гості до мера +vd

Зустріч представників лозівської ради старшокласників з міським головою Сергієм Степановим відбулася 13 лютого. Вона складалася з 2 частин. Спочатку дітям показали міськвиконком.

Сергій Степанов пообіцяв, що заведе дівчат та хлопців всюди, куди захочуть. Вони скористалися нагодою і попросилися в кімнату відпочинку мера. Та виявилася крихітною. Голова запевнив, що рідко у ній буває.

Наступною зупинкою стало управління економіки. Старшокласники підказували його працівникам, як більше заробляти.

У службі у справах дітей школярі нічого не пропонували. Навпаки: це їх просили вмовити батьків взяти прийомного братика чи сестричку. А у залі, де проходять засідання міської ради, старшокласникам навіть запропонували приміряти крісло міського голови.

Після розважальної частини Сергій Степанов запросив дітей за стіл переговорів. Він хотів почути їхні пропозиції, як покращити життя лозівчан і молоді зокрема. Діти висловили купу ідей. Від створення ландшафтного дизайну до велопробігу на честь 70 річниці визволення Лозової. В останньому мер підказав задіяти депутатів.

Діти не боялися піднімати і злободенні проблеми. Зокрема, просили відновити туалет на бритайській туристичній базі та допомогти відвідувати харківські курси юних управлінців. У жодному проханні мер не відмовив.

Єдину ідею дітей мер визнав безнадійною – відкрити у місті безалкогольне кафе. Пояснив, що за цей малоприбутковий проект підприємці не візьмуться. Сергій Степанов переконував дітей, що не варто звинувачувати місця, де люди випивають. Слід змінити ставлення до них — відпочивати там з келихом вина, а не напиватися до втрати свідомості. І ще пообіцяв працювати над створенням у Лозовій нормального нічного клубу.

Анна Скрипник

_______________________

Вы мечтаете сделать дома ремонт? Хочется уюта и комфорта, и чтоб было модно и стильно? Вам нужен грамотный дизайн дома. Меняйте свою жизнь к лучшему, начните с дома. 

_______________________

На правах реклами

{youtube}GEQCShDNhq0{/youtube}