Заради безпеки малюків і спокою дорослих

Купу радощів доставили сьогодні дітлахам лозівські пожежні. Вони приїхали до дитсадку №7 на своєму рятувальному автомобілі.

 

 

Купу радощів доставили сьогодні дітлахам лозівські пожежні. Вони приїхали до дитсадку №7 на своєму рятувальному автомобілі і показали, як гасять пожежі. Малюкам дозволили не тільки помацати машину, а й полазити у ній. Так для дошкільнят провели День цивільної оборони.

Машина велика, яскрава, а головне — справжня. Вихователі дозволяють малюкам помацати її і радять навіть постукати. Ось так, через відчуття та емоції діти запам’ятовують теорію цивільного захисту, яку їм перед цим викладали у групах.

Рятувальники показують дітлахам все цікаве, що мають і вміють. Періодично зривають навіть оплески. Дитяче захоплення — важливий фактор закріплення знань, вважають у Лозівському райуправлінні МНС. Діти, які зблизька побачили роботу пожежних, серйозніше ставитимуться до правил протипожежної безпеки.

Після демонстрації дітей пустили всередину рятувальної машини — посидіти, подивитися, послухати сирену. Дітям дуже сподобалося все.

Емоцій, отриманих від зустрічі з рятувальниками, дітлахам вистачить на не один день. А ось знання мають залишитися на все життя, аби пожежний автомобіль вони бачили тільки під час навчань.