Проїзд комфортнішає для всіх – Новини Лозової – ТРК Сігма

Проїзд комфортнішає для всіх

Один з найбільших перевізників закупив 8 нових маршруток, серед яких — автівка, обладнана для інвалідів-візочників.

 

 

Це перша спеціально обладнана маршрутка для інвалідів-візочників, яка з’явилася у Лозовій. Оцінили новий транспорт міська влада та люди з обмеженими можливостями.

Інвалід-візочник Дмитро першим випробовує заїзд до нової маршрутки. Він розповідає: їздити у громадському транспорті нереально. Важко забиратися і, щоб через це водії не сердилися, треба сідати та вставати на кінцевих зупинках. Тому поява такої спеціально обладнаної маршрутки – просто спасіння.

Перевіряли на якість і звичайні маршрутки. Мер Лозової Сергій Степанов дивився не тільки на пасажирські місця, спробував і водійське. А щоб транспорт завжди був на ходу, його освятив священик. Мер говорить, маршруток за кількістю у місті вистачає, а ось якість і комфорт на другому плані. Це і повинні змінити нові автівки.

У нових маршрутках  більше пасажирських місць, комфортні сидіння, три пічки. Одна із причин купівлі цих автівок  – тендер, на якому вирішиться, які організації перевозитимуть лозівчан.

Директор одного з найбільших пасажирських підприємств Ніна Криворучко запевняє: всі ці маршрутки пустять містом за місяць після тендеру. Крім того, до цього терміну у приватного автотранспортного підприємства з’явиться ще одна маршрутка, обладнана для інвалідів-візочників.