Найкращих працівників ЛКМЗ нагородили – Новини Лозової – ТРК Сігма

Найкращих працівників ЛКМЗ нагородили

Заводчанам 29 березня скоротили робочий день та запросили на концерт до міського Палацу культури

 

Заводчанам 29 березня скоротили робочий день та запросили на концерт до міського Палацу культури. Під час дійства працівники підприємства не тільки подивилися виступи артистів української естради, а ще й почули слова вдячності за сумлінну та віддану працю від вищого керівництва заводу та індустріальної групи УПЕК. Найдостойніших нагородили почесними грамотами і значками, деякі з них отримали грошову винагороду.

Урочистості у Палаці культури почалися фільмом про завод. Глядачам дали можливість побачити, як все починалося і чого досягло підприємство на сьогоднішній день. Після пролунали слова вдячності та вітання від керівництва індустріальної групи УПЕК та ЛКМЗ.

Під час концерту відбулося урочисте нагородження найдостойніших працівників заводу. Їм вручили грамоти, квіти та значки 45-ти річчя ЛКМЗ. Кращі з кращих отримали грошову премію.

У святковому концерті взяли участь артисти української естради. Також глядачі мали змогу вперше в Лозовій побачити пісочну анімацію на тему рідного міста та заводу. Люди кажуть, концерт вийшов на славу. Він  завершився веселими кулями та гімном Лозової.

{flv}1_04_11_lkmz_koncert{/flv}