Центр надання адмінпослуг Лозівського району відвідав віце-губернатор Савін +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Центр надання адмінпослуг Лозівського району відвідав віце-губернатор Савін +vd

Мешканцям Лозівського району більше не треба ходити по окремих інстанціях, щоб оформити допомогу, пільгу чи дозвіл. З середини серпня для них працює єдиний Центр надання адміністративних послуг.

Отримати допомогу, переоформити статус чи посвідчення, оформити дозволи на забудову мешканці Лозівщини можуть навіть не виїжджаючи з рідного села — всі заяви в людей мають приймати у сільських поштових відділеннях і передавати сюди. Цей момент особливо відзначив віце-губернатор Харківщини Євген Савін, який 12 вересня заїхав до Лозівського районного Центру адмінпослуг з робочим візитом.

– Поштар може прийти до людини, наприклад, похилого віку, допомогти йому оформити, забрати вже прямо вдома і принести до відділення зв’язку. Далі сюди відправлять, до Центру, і людина отримає свій документ. Я вважаю, що це дуже серйозний крок з боку держави зі спрощення отримання людьми різних документів, довідок, – зазначив Євген Савін.

Сьогодні районний Центр надає 45 адмінпослуг. Більшість з них — по лінії управління праці і соцзахисту. Незабаром перелік послуг збільшиться до 65 — додадуться земельники та міграційна служба, говорить керівник Центру Вікторія Ткаченко.

До 1 жовтня Центри надання адміністративних послуг мають запрацювати в усіх містах і районах Харківщини, зазначив віце-губернатор Савін. Причому у Лозовій одразу два Центри — районний і міський — знаходитимуться на одній вулиці, Комінтерну.

Валерія Гецко

 

 

{youtube}5RkQfpZCOGY{/youtube}