Упорядкують стоянку біля ринку

Багатостраждальний будинок №29 по К.Лібкнехта воює з Центральним ринком. У цю боротьбу втрутився навіть мер.

До мешканців 29-го будинку, що на вулиці К.Лібнехта, Лозівський міський голова Сергій Степанов вийшов разом зі своїми  заступниками, директором Центрального ринку, начальником ДАІ, а також священиком Свято-Смоленського храму. У цьому проблемному будинку живе велика кількість пільговиків, серед яких, в основному, –  чорнобильці.

 

Будинок постійно бореться з усілякими проблемами, найбільша з яких  – близькість Центрального ринку. Люди скаржаться, що торговці та покупці окупували автомобілями їхню прибудинкову територію.

Сергій Степанов відразу запропонував своє рішення проблеми: влаштувати перед будинком місце для паркування, розширивши площу дороги. Люди погодилися за умови, що ця автостоянка не пошкодить дерева.

У розмові мешканці озвучили ще кілька проблем: сміття біля будинку, стихійна торгівля, відсутність місця, де могли б гратися діти. Лозівський міський голова пообіцяв за будинком облаштувати дитячий ігровий майданчик, дав вказівку комунальникам за 2 дні очистити територію від сміття, запевнив, що стихійну торгівлю упорядкують та перенесуть на вулицю Радянську.