Через курилку лозівчани посварилися з технікумом

Людям не подобається, що студенти галасують і справляють потреби у під’їздах. Розбиратися приїхала комісія міськвиконкому.

Курилка, яка знаходиться біля бічних воріт Лозівської філії Харківського автодорожнього технікуму, посварила навчальний заклад з мешканцями сусіднього будинку — під номером 2а на дев’ятому мікрорайоні. Людям не подобається, що студенти нецензурно галасують і справляють фізіологічні потреби у них під вікнами та у під’їздах. У середу, 17 серпня, розбиратися у проблемі виїхала спеціальна комісія міськвиконкому. Її очолив мер.

 

Поскаржитися вийшли півтори десятки місцевих мешканців. Говорять, вирішити проблему напряму з технікумом їм не вдалося. Мешканки-жінки розповіли, що зверталися до заступника директора. Той порадив, аби вони ловили порушників. Жінки обурилися: вони фізично не можуть втримати 16-17-річних юнаків, особливо, коли їх декілька.

Натомість директорка технікуму і депутат міськради по цьому округу Віра Рінкман заперечила: усі питання можна вирішити, якщо звертатися безпосередньо до неї.

Комісію для вирішення конфлікту навколо курилки створили після звернення іншого депутата, Ігоря Коломака. За його словами, він втрутився, бо до нього звернулися мешканці будинку. Під час зустрічі він підсумував їхні вимоги: перенести курилку в інше місце.

Втручання депутата з іншого округу Віра Рінкман сприйняла як особисту образу. Проте міський голова Сергій Степанов перевів акценти на стан п’ятиповерхівки та прибудинкової території. Разом з головним комунальником Лозової мер оглянув будівлю і пообіцяв, що житловики та комунальники найближчим часом почнуть вирішувати проблеми будинку. Мешканці ж повинні не забувати сплачувати комунальні платежі і гасити величезні борги.

А курилці, на думку міського голови, під вікнами справді не місце. Тож технікум таки має підшукати їй інше місце.

Валерія Гецко