Лозівський приватний сектор перевірять комунальні інспектори

Недбайливих господарів нещадно штрафуватимуть. У вересні комунальники почнуть проводити рейди.

Недбайливих господарів цієї осені збираються нещадно штрафувати. У вересні по приватному сектору комунальники почнуть проводити рейди. Перевірятимуть, чи мають власники домоволодінь договори на вивезення сміття, чи не запалюють вогнища, чи прибрана прибудинкова територія. Про це квартальним повідомили у понеділок, 5 вересня, на їхньому черговому зібранні у міськвиконкомі.

Одні з найбільших проблем приватного сектору — чистота прибудинкових територій та вивезення сміття. Частина господарів відмовляється платити за послуги сміттєвозів від комунального “Комсервісу”. Свої відходи вони викидають, де доведеться. Квартальні скаржаться: боротися з такими сусідами у них не вистачає ані сил, ані повноважень.

Представниця управління житлово-комунального господарства і будівництва Людмила Корчагіна повідомила: з вересня інспектори жилкомгоспу почнуть рейди по приватному сектору. Якщо виявлять порушення з боку власників домоволодінь, спочатку попереджатимуть, а потім штрафуватимуть.

Рейди — це добре, але недостатньо для результативної боротьби з неплатниками і сміттярями. І квартальні, і представники міського керівництва наголосили на необхідності саме штрафувати порушників. Керуючий справами виконкому Лозівської міськради Юрій Кушнір підкреслив, що учасники рейдів мають бути повністю готові до того, щоб виписувати протоколи про адмінпорушення на місці. У подальшому це є підставою для стягнення штрафу.

Дізнатися, коли інспектори прийдуть на вашу вулицю, можна у своїх квартальних. У міськвиконкомі їм роздали графік рейдів.

Валерія Гецко