У Лозовій відкрили найбільший дитячий майданчик

За краєзнавчим музеєм відкрили новий ігровий майданчик. Діти пускали у небо кульки та випробовували гойдалки.

На чолі з оркестром, тримаючись за руки, урочисто і радісно юні лозівчани поспішають  на відкриття нового майданчика. Тут зібралася небачена досі кількість дітвори. Завітав на свято і міський голова. Сергій Степанов упевнений, що малеча радіє такому подарунку.

 

Разом з маленькою лозівчанкою, мер урочисто перерізає стрічку. У небо тим часом злітають повітряні кульки і разом з собою підіймають прапор нового дитячого містечка.

За хвилину на ігровому майданчику ніде ступити. Хлопчики та дівчатка випробовують нові гойдалки та гірки.

Окрім дітлахів на майданчику можна побачити лева, зебру, бегемота та жирафа. «Мадагаскар з будинку щастя» – саме так називають свій колектив люди, переодягнені у героїв відомого мультфільму. Жираф, у житті дівчина Яна, розповідає, що їхня команда спеціально приїхала з Харкова, щоб разом з лозівчанами відсвяткувати День міста.

Разом з друзями-циркачами завітав із Харкова аніматор Влад. Він виступає на ходулях. Більшість дітлахів не звикли бачити подібне, однак шоу їм подобається.

Посмішки та щасливі оченята дітвори довели: подарунок до Дня міста їм сподобався. Та найголовніше, що тепер свято триватиме набагато довше, адже приходити грати на майданчик тепер можна коли завгодно.

Олена Коваленко