Домашня сторінка / Новини / Жахливих доріг у Лозовій поменшало

Жахливих доріг у Лозовій поменшало

На дорогах по вул. Миру та Суворова біля так званої «труби» новим асфальтом перекрили цільні ділянки.

У п’ятницю, 23 вересня, завершилися останні дорожні роботи по вулицям Миру та Суворова. Їх виконували працівники Лозівської шляхової ремонтно-будівельної дільниці. Нове покриття, за словами ремонтників, прослужить 3 роки.

 

Працівники шляхової дільниці помітно квапляться. За день кладуть по 200 тонн асфальту. Це приблизно 20 вантажівок. Можливості техніки на межі.

Сергій Шамрай – начальник Лозівської шляхової ремонтно-будівельної дільниці – говорить: попередній керівник передав йому підприємство у поганому стані. Техніку ледь повернули до життя. Асфальтний завод, який належить дільниці, також потребує негайної модернізації. Для цього необхідне відповідне фінансування.

Через брак коштів ремонт доріг ледь не затягнули до пізньої осені. Лозівська шляхова ремонтно-будівельна дільниця не має вільних грошей. Щоб закупити матеріали, доводиться брати кредити. Замовник робіт – Харківський облавтодор – платить лише за готові дороги.

За словами Сергія Шамрая, останній кредит склав 700 тисяч гривень. Його планують повернути у жовтні – листопаді. Відсотки вираховуються з прибутків ремонтно-будівельної дільниці. Однак це всеодно краще, аніж втратити дорогоцінний час і не встигнути освоїти виділені областю кошти.

За прогнозами синоптиків, через тиждень на Лозівщині задощить, а вже на кінець жовтня обіцяють перші морози. За обмаль погожих днів працівники шляхової дільниці квапляться зробити також вулиці Комінтерну, Рози Люксембург та Моторного. За планом, вони мають встигнути до 15 жовтня.

Анна Скрипник

0