Убивство та 3 замахи за тиждень розкрила лозівська міліція +vd

Усі злочини скоїли у листопаді. У більшості з них не останню роль зіграв алкоголь. Добре випивши, люди хапалися за ножа.

22-річна панютянка встромила ножа у свого батька, який підняв на неї руку. Обоє були п’яні. Після скоєного дівчина зрозуміла, що наробила, та почала просити у батька пробачення. Постраждалого відвезли до лікарні, де на операційному столі він помер.

 

За адресою, де мешкає родина, дільничний приїздив часто, але на профілактичні бесіди люди не реагували. У відношенні дівчини порушили кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України – убивство.

25-річній лозівчанці повезло більше. Після ножового поранення від коханого її врятували лікарі. Пара випивала у своїх знайомих. 38-річний співмешканець приревнував жінку до іншого. Повернувшись додому, чоловік вдарив кохану ножем. Одразу викликати “швидку” дівчина відмовилася. До лікарні уже в тяжкому стані її відвезли наступного дня по обіді.

Коли чоловік зрозумів, що йому загрожує, з місця злочину втік. Але через 3 доби працівники карного розшуку знайшли ревнивця у його знайомих. Зараз чоловіка утримують під вартою. Проти нього порушили кримінальну справу за замах. Для 38-річного чоловіка сидіти за ґратами не у новину, з місць позбавлення волі він звільнився лише у березні цього року.

За статтею «Замах на вбивство» понесуть відповідальність також 28-річний лозівчанин і 58-річний мешканець села Городне Лозівського району. Один намагався позбавити життя чоловіка, який не дав йому цигарку, а другий ледве не вбив односельця.

Дар’я Олійник

 

{flv}02_12_2011_vbuvstvo{/flv}