Лозівська міськрада дала залізниці податкову пільгу +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівська міськрада дала залізниці податкову пільгу +vd

Харківська дистанція захисних лісонасаджень у 2012 році заплатить земельного податку на 185 тис.грн. менше.

Південна залізниця попросила у Лозової податкову пільгу — і міська рада дозволила. Одне з залізничних підприємств, Харківська дистанція захисних лісонасаджень, тепер має 20-відсоткову знижку у сплаті земельного податку до лозівського бюджету. У грошах знижка становить 185 тисяч гривень. Відповідне рішення депутати Лозівської міськради прийняли сьогодні, 23 грудня.

 

Дистанція захисних лісонасаджень податкову пільгу просить щороку — і завжди отримує. Цього разу з аргументами перед депутатами виступав начальник Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці Василь Каневський. Він зазначив: Лозова Південці обходиться недешево. Ремонт шляхопроводу біля вокзалу коштує 40 мільйонів гривень. Ще мільйон залізниця недоотримала від держави на компенсацію пільгових перевезень по станції Лозова.

Були й інші аргументи: Південка обіцяє наступного року збудувати сучасний критий пішохідний міст з підйомниками (вартість 43 мільйони гривень) і вже зараз переробляє платформи на вокзалі на більш безпечні, широкі.

Цікаво, що і новий пішохідний міст, і розширення платформ Південна залізниця обіцяла ще у 2008 році. Однак про це Василю Каневському депутати не нагадали, і він продовжив: сказав, що залізниця не перестає розвивати інфраструктуру міст та сіл.

На фоні вирізання вантажних парків на станції Лозова заява Василя Каневського прозвучала неоднозначно, однак регіонал Юрій Корж закликав колег піти на зустріч залізниці. Міський голова Сергій Степанов також висловив готовність підтримати прохання залізниці. Однак зазначив, що чекає відповідного ставлення до Лозової.

Під час голосування утрималася тільки фракція “Батьківщина”. Усі інші присутні депутати проголосували за те, щоб надати пільгу.

Валерія Гецко

 

{flv}23_12_2011_zaliznucya{/flv}