Ініціюватиму нагородження Олександра Горяїнова орденом «За заслуги». Юлія Світлична

23 травня на стадіоні «Металіст» відбувся прощальний матч легендарного голкіпера харківської футбольної команди та тренера воротарів «Металісту 1925».

 

На початку матчу головного винуватця свята привітала голова ХОДА Юлія Світлична. Вона вручила Олександру Горяїнову Подяку голови ХОДА та підкреслила значення цієї особистості для харківського футболу.

«У вас, Олександре Сергійовичу, за плечима – великий шлях. Історія тримається на таких людях. Ця людина – абсолютний рекордсмен за кількістю проведених матчів за харківський «Металіст». Людина, яка увійшла в історію як автор найдовшої «сухої» серії чемпіонату України. І це наш земляк – харків’янин. Саме такі люди пишуть історію українського футболу. Саме такими людьми пишається Харківська область», – сказала керівник регіону.

Юлія Світлична повідомила, що буде ініціювати перед Президентом України питання нагородження Олександра Горяїнова орденом «За заслуги».

На поле в цей день вийшли дві зіркові команди футболістів – збірна Олександра Горяїнова та збірна футбольних зірок України. Серед гравців команди Горяїнова, яку очолив багаторічний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич, – Андрій Березовчук, Едмар, Марко Девіч та інші. Серед гравців збірної зірок (тренер – Микола Павлов) – Андрій Пятов, Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, Андрій Воробей та інші.

Матч завершився з дружнім рахунком – 1:1.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=m-luIOwKU24{/youtube}