Росіяни знищують ліси та сільгоспугіддя окупованих територій, – Міноборони

Російське військове командування заборонило людям здійснювати роботи на полях

Окупаційні російські війська продовжують активно знищувати природний потенціал тимчасово окупованих українських територій. Про це у Facebook повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, з початку окупації російськими підприємствами було організовано заготівлю лісу у Запорізькій, Херсонській та інших тимчасово окупованих областях України.

«При цьому підприємцями здійснюється неконтрольована варварська вирубка лісових насаджень, що у разі її продовження невідворотно призведе до катастрофічних наслідків для екології. Більшість лісових масивів у цьому регіоні штучного походження і вони спеціально створювались для захисту від вітрової, ґрунтової та водної ерозії, виконуючи функцію рекреаційних та лісомеліоративних насаджень», – йдеться у повідомленні.

Разом з цим, протягом останньої декади березня у районі Маріуполя зафіксовано інтенсивне переміщення колон російських вантажних автомобілів, завантажених свіжозрубаним лісом-кругляком.

Крім того, у деяких населених пунктах російське командування заборонило місцевому населенню здійснювати сільськогосподарські роботи на полях, що, ймовірно, призведе до зриву цьогорічної посівної кампанії, а надалі – занедбання сільськогосподарських угідь.

Як інформував ZAXID.NET, біосферний заповідник «Асканія-Нова» в Херсонській області опинився під контролем окупантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter