«Христос Воскрес!»: різдвяне привітання Тищенка породило десятки мемів у мережі – фото

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко 7 січня, на Різдво, привітав українців із Великоднем. Черговий “заліт” депутата пропрезидентської партії вже традиційно викликав жваве обговорення в Мережі.

Поки деякі користувачі соціальних мереж дивуються, як Тищенко зміг пройти до Верховної Ради, інші вже створюють меми.

Зранку в п’ятницю на Facebook-сторінці Тищенка з’явився допис з вітанням нібито з Різдвом, проте наприкінці нього було написано “Христос Воскрес”. Як відомо, ця фраза є великоднім вітанням, яке є найбільш поширеним серед православних. Таким чином, вони вітають один одного в перший день Великодня. Відповідати на таке вітання слід фразою: “Воістину воскрес!”.

Через якийсь час Тищенко помітив свою помилку та видалив пост. А згодом опублікував новий – вже зовсім з іншим вітанням. Але, як відомо, скріншоти “не горять”.

Користувачі соцмережі швидко відреагували на таку помилку, припустивши, що в меню ресторану “Велюр”, власником якого є Тищенко, сьогодні буде “смачна паска та великодні яйця”.

Також юзери зазначили, що у Святошинському районі Києва, за яким Тищенко обирався в Раду, сьогодні Христос Воскрес, а першим це диво виявив саме нардеп.

Деякі користувачі Мережі вказали на те, що “яка різниця” є помилка чи ні, адже головне “відзначити”. А хтось навіть запропонував віддати “слузі народу” головний приз за найкраще вітання.

Але більшість користувачів вкотре дивувалися, як Микола Тищенко пройшов до Парламенту. Були й ті, хто ставив під сумнів інтелектуальні можливості депутата.


622