Рада збільшила ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону – Новини Лозової – ТРК Сігма

Рада збільшила ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону

Депутати збільшили неоподатковувану вартість посилок, що завозиться на митну територію України, для фізосіб із 100 до 150 євро. Таким чином, повернули норму, яка діяла станом на 2019 рік.

За законопроєкти №4278 та №4279 про внесення змін до Податкового та Митного кодексів у другому читанні та в цілому проголосувало 274 і 237 народних депутатів відповідно, передає кореспондент Укрінформу.

Як тепер сплачуємо:

податком на додану вартість (20%) оподатковуватиметься лише частина вартості, що перевищує ліміт. Наприклад, якщо товари в посилці коштують 160 євро – ПДВ сплачується лише з 10 євро;
сплатити ПДВ можна буде протягом 30 днів від дати оформлення тимчасового реєстру з одночасним поданням додаткового реєстру.

Відповідальними за нарахування та сплату ПДВ, якщо товар приходить в Україну через поштові служби, будуть самі оператори поштового зв’язку.

Без змін при цьому залишаються правила особистого ввезення: сумарна вартість ввезених товарів до 500 євро (до тисячі євро в аеропортах) податком не обкладається. Але така можливість надається тільки раз на три дні.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня 2019 року неоподатковуваний ліміт поштових посилок був зменшений зі 150 євро до 100 євро.


270