«Брудна бомба» України: Кислиця пояснив, чому треба перестати вірити російським фейкам

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця після ініційованого Росією засідання Радбезу заявив, що світу слід перестати вірити російським обіцянкам. Він звернув увагу на те, що в листі до ООН Росія наголошує, що нібито не збирається застосовувати ядерну зброю проти України.

Кислиця закликав не вірити Росії та нагадав, що в Москві вже брехали про те, що не збираються вбивати цивільних в Україні, обстрілювати цивільну інфраструктуру та окуповувати українські території. “Лише божевільні можуть довіряти російському криміналу”, – написав Кислиця в Твіттер.

До відома, ініційоване Росією засідання Ради Безпеки ООН, на якому країна-агресорка продовжила розганяти фейк про “брудну бомбу”, закінчилося нічим, пише Reuters.

На засіданні Радбезу заступник російського посла в ООН Дмитро Полянський заявив, що всі учасники отримали “докази з розвідувальної інформації з необхідним рівнем доступу”.

Також, продовжуючи дезінформаційну кампанію російської пропаганди, Полянський повторив фейкові тези про “брудну бомбу” та “піклування про безпеку миру”.

Після засідання заступник представника Великої Британії в ООН Джеймс Каріукі назвав усі заяви Росії про “брудну бомбу” брехнею. “Це суто російська дезінформація, яку ми вже бачили багато разів, і її слід припинити”, – сказав дипломат.

Нагадаємо, В Росії запустили фейк, що “брудну бомбу” роблять у Чернівцях.


176