У 10 ЦНАПах Харкова та області знову надають послуги державної реєстрації актів цивільного стану

У 10 ЦНАПах Харкова та області знову надають послуги державної реєстрації актів цивільного стану

За дорученням начальника обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, в Харківській області продовжується відновлення надання адміністративних послуг населенню.

Відтепер у 10 ЦНАПах Харківської області жителі громад мають можливість отримати послуги ДРАЦС. Про це повідомив заступник начальника ХОВА Роман Семенуха.

Зокрема, у ЦНАПах Дергачівської, Мереф’янської, Кегичівської, Люботинської, Первомайської та Біляївської громад можна отримати свідоцтва про народження та смерть. Крім цього, громадяни мають доступ до послуг з укладання і розірвання шлюбу, «єМалятко», а також змінити ім’я та внести зміни до документів.

ЦНАП Лозівської громади надає аналогічні послуги, окрім реєстрації шлюбу та отримання свідоцтва про смерть. Також у ЦНАПах Наталинської та Красноградської громад наразі доступні послуги з видачі свідоцтв про народження та «єМалятко». У ЦНАПах Харкова доступні всі види послуг ДРАЦС, окрім видачі свідоцтва про смерть та реєстрації шлюбу.

«Щодня працюємо над відновленням надання адміністративних послуг на деокупованих територіях регіону та у населених пунктах, які постраждали в результаті збройної агресії рф. У найближчий час кількість ЦНАПів, де громадяни зможуть отримати послуги державної реєстрації актів цивільного стану, буде збільшуватися», – зазначив Роман Семенуха.

Нагадаємо, у Харківській області працює мобільний ЦНАП. Пересувний офіс має автономне енергозабезпечення, 12 облаштованих робочих місць, комплект супутникового обладнання Starlink і прохідну спроможність дістатися до віддалених населених пунктів, а також усе необхідне устаткування для організації мобільної роботи.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація