Повідомити новину

ТРК Сігма

25травня2018

У Лозової з'явився статут міста

Лозова має свій місцевий парламент — міську раду, свій герб, прапор, а тепер отримала ще й статут. Головний документ міста депутати затвердили 28 грудня.

Остання міськрадівська сесія року починається весело і святково. Вперше гімн виконується наживо.

Перше питання порядку денного — затвердження статуту.

"Прийняття статуту — це крок до створення механізму реального впливу громади на прийняття рішень. Це крок до реального місцевого самоврядування", - з трибуни презентує статут серетар міськради Тетяна Запорожець.

Статут — це "мала конституція" лозівської громади. У ньому зведені усі правила і основи життєдіяльності міста, як, наприклад, права і обов'язки членів територіальної громади.

Документ готували протягом 5 місяців. Проект вивішували на сайті міськради і роздавали по трудових колективах, аби лозівчани внесли свої корективи. У сесійній залі депутати затвердили вже остаточну редакцію статуту.

Окремо депутати поаплодували робочий групі, яка готувала документ. Вони у стислі терміни провели великий обсяг роботи. Поспішали встигнути до 30 грудня — цього дня 50 років тому, у 1962-му,  Лозова набула статусу міста обласного підпорядкування.

На честь прийняття статуту та півстолітньої річниці визначний лозівський співак Валентин Перехрест заспівав у сесійній залі пісню про Лозову.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 СЕША 04.01.2013, 22:18
Толку что в нашей конституции определены права граждан на рождение,получение образования,медицинс кого обслуживания и что толку...., без всяких соплей Степанова,Левченко,Д енисенкои т,п,[censored]/ Любой заплатив может получить от чиновников,педработн иков,медработников любую помощь - засуньте себе 5 месячный тракта т в пляжные кабинки и вытирайте себе [censored]- нам жителям г,Лозовая особой/т.е. никакой-смысловой нагрузки ,ценности / он не несет ,,,,,,
Цитата | Скарга
0 #2 Коломак Ігор 10.01.2013, 21:27
СЕША
"Толку что в нашей конституции определены права граждан на рождение,получение образования,медицинс кого обслуживания и что толку....,"

СЕША, дійсно, що ніякого толку немає, від того, що Конституція нам багато чого гарантує, бо громадяни не користуються цими положеннями та не захищають своїх прав, а чекають, що чиновники все зроблять для нас і нам нічого вимагати не доведеться.
Те саме і зі Статутом.
Коли я ініціював цей процес, я розумів, що без людей, без активності людей, цей документ мертвий, але і без нього, якщо активність прокинеться, не буде можливості використати положення закону про місцеве самоврядування. Мене більше всього цікавили положення про громадські слухання та про загальні збори. Для того аби ініціативна група змогла провести громадські слухання у місті повинен бути Статут або положення про громадські слухання, а ні того ні іншого у місті не було а тому механізму проведення не було. Тепер Статут є і група людей може ініціювати ці громадські слухання, у тому форматі і по тим питанням, які цікавлять людей а не чиновника, бо коли збори ініціює Степанов із своєю командою то саме вони встановлюють тему і проводять цю зустріч як їм треба. До мене неодноразово зверталися люди з приводу тарифів, з приводу якості води, двоставкового тарифу, і т.д. але я їм нічого дієвого запропонувати не міг, тепер вважаю, що громадські слухання у цьому зможуть допомогти, але за умови активності людей. Так що не слід поспішати з висновками з приводу "никакой-смысловой нагрузки ,ценности / он не несет ,,,,,,", беріть та використовуйте цей документ і тоді будемо говорити про те, чи несе цей документ якесь смислове навантаження.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.