Домашня сторінка / Новини / Лозівська прокуратура повідомила про зниження рівня злочинності

Лозівська прокуратура повідомила про зниження рівня злочинності

Вперше за 10 років правоохоронцям вдалося знизити рівень злочинності, запевнив керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід.

На території  Лозівщини ці показники на 4 % нижчі, ніж середні по області.

Кількість тяжких кримінальних правопорушень зменшилась більше ніж на 43%, у порівнянні з минулим роком. Однак, умисних вбивств побільшало. Цьогоріч їх скоїли 3, і усі по гарячим слідам розкрили. Правоохоронці зауважили, активно борються і з наркоторгівлею.

«Протягом поточного року до Лозівського суду направили 13 обвинувальних актів за фактом збуту наркотичних  засобів. Всього за результатами досудового розслідування до суду скеровано 300 кримінальних проваджень», – Ігор Білодід, керівник Лозівської місцевої прокуратури.

Ледь не щодня мешканці Лозівщини стають жертвами шахрайств. У одних виманюють гроші за рідних, які начебто опинилися у біді. Інші потерпають від злочинних схем у глобальній мережі, акцентували правоохоронці.

Попри досить гарні показники, роботи поліціянтам та працівникам прокуратури вистачає. У провадженні слідчих знаходиться більше 6 тисяч кримінальних проваджень – нових та з минулих років, по 300 справ на кожного, підсумував  Ігор Білодід.

0