Згадати все. І виконати

Нагадати політикам усіх рівнів їхні передвиборні обіцянки — з цією метою трудящі Лозової вийшли на першотравневий мітинг.

Відбувся він 30 квітня, напередодні свята, бо воно збіглося з поминальною неділею. За словами одного з організаторів мітингу Юрія Семененка, голови профкому ЛКМЗ, на площі Леніна зібралися більше 200 чоловік. Це працівники ковальсько-механічного заводу, члени міської Ради ветеранів, воїни-інтернаціоналісти, представники об’єднання “Союз Чорнобиль України”, комуністичної та соціалістичної партій. Мітингувальників мало бути більше, але людям завадили дощ і сильний вітер, стверджують організатори.

Найбільше учасників першотравневого мітингу турбує соціальна несправедливість. У свою резолюцію вони включили, зокрема, зауваження щодо відсутності контролю за цінами і якістю продуктів харчування, неорганізованості молодіжного дозвілля у центрі міста, продажу сільськогосподарських земель і пенсійної реформи, яка продовжує жінкам вік виходу на заслужений відпочинок.

Чи будуть виконані вимоги резолюції, за словами Юрія Семененка, залежить від сумління тих, хто давав передвиборні обіцянки.