Замначальника міліції Харківщини провів виїзні прийоми – Новини Лозової – ТРК Сігма

Замначальника міліції Харківщини провів виїзні прийоми

15 червня Лозівський та Близнюківський райони відвідав заступник начальника облуправління МВС Микола Голуб.

Роботу дільничних інспекторів перевірило їхнє обласне керівництво. У середу, 15 червня, Лозівський та Близнюківський райони відвідав заступник начальника Головного управління МВС в Харківській області Микола Голуб. Він провів виїзний прийом громадян.

Полковник міліції Микола Голуб почав з села Катеринівка Лозівського району. Прийом він проводив у Будинку культури. З людьми він зустрічається, щоб послухати, що ті думають про роботу його підлеглих.

На прийом до обласного керівника правоохоронців прийшли одинадцятеро катеринівчан. Частина  – з особистими питаннями: люди сподіваються пришвидшити розгляд справ. Інша частина відвідувачів прийшла просити не за себе — за громаду. Керівник місцевого клубу переймається неврегульованістю дорожнього руху у селі. Прийшов і сільський голова Катеринівки Андрій Чабан — скаржитися на мешканців міста. Вони смітять на його території — у посадках, – а йому доводиться прибирати. Андрій Чаьан попросив у міліції допомоги.

Вислухавши катеринівчан, заступник начальника обласної міліції зазначив: місцевий дільничний і Лозівський міськвідділ в цілому працюють добре.

Після Катеринівки Микола Голуб приймав людей у селі Петрівське на Близнюківщині. Тут відвідувачів було удвічі менше. Вони попросили забезпечити порядок на Івана Купала, поставили кілька питань щодо техогляду та розповіли обласному начальнику, що робота місцевої міліції їх задовольняє.