Домашня сторінка / Новини / На Авилівці відкрили пам’ятник

На Авилівці відкрили пам’ятник

22 червня біля військової частини відкрили пам’ятник жертвам концтабору, який знаходився на території арсеналу.

22 червня відкрили пам’ятник жертвам концтабору. Камінь встановили біля контрольно-пропускного пункту військової частини А-0829. На території цієї частини розташовувався табір для військовополонених.

 

На відкриття пам’ятника жертвам концтаборів з’їжджалися і автівками, і маршрутками. Небайдужих і охочих вшанувати пам’ять загиблих зібралось багато, і це не зважаючи на те, що довелося їхати до віддаленої частини Авилівки. Під живу музику пам’ятний знак відкривали голови міста та району.

Ініціаторами встановлення пам’ятника є міська рада ветеранів. Така ідея виникла, коли на арсеналі виявили залишки загиблих військовополонених. Влада підтримала задум ветеранів. У минулому році на пам’ятник виділили 16 тисяч гривень.

Пам’ятник встановили ще весною, але незвично і не дуже зручно. Однак мер міста Сергій Степанов говорить, що роботи ще не завершені.

На урочистому мітингу ветерани згадали лихі роки війни і побажали теперішнім солдатам цього не знати. Опісля священик освятив камінь. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і військовим салютом.

Закінчили відкриття покладанням квітів. Наостанок у небо запустили двох голубів – як символ миру і вісник спокою та злагоди.

 

0