Лозівський голова зустрівся з панютянами – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівський голова зустрівся з панютянами

Розбиті дороги, сміття на кладовищі та напади безпритульних собак – це лише частина панютинських проблем.

Розбиті дороги, сміття на кладовищі та напади безпритульних собак – це лише частина панютинських проблем. Мешканці селища змогли розказати про них Лозівському міському голові Сергію Степанову 12 жовтня. Керівник сам приїхав, щоб з перших вуст почути, що до чого у Панютиному. На звичайному селищному подвір’ї люди та влада разом вирішували, як змінити життя панютян на краще.

 

Зустріч з людьми Сергій Степанов почав з приємного. Розказав, з яким розмахом святкували День Лозової та як у місті дороги на 7 мільйонів ремонтують. А панютян цікавила інформація лише про Панютине. Чому у місті кладуть дорожнє покриття на мільйони, а селищу не виділяють ані копійки?

Міський голова пояснив, що 7 мільйонів Лозовій дала держава. Що ж до фінансової допомоги міста селищу, то на сьогодні це неможливо. Панютине перевиконує свій бюджет, тому Лозова не має права виділяти кошти на ремонти селищних доріг.

У перевиконаному панютинському бюджеті  грошей лише на 10 метрів дорожнього покриття, розповідає селищний голова Олексій Корпан. За ці гроші планують зробити пішохідний перехід біля першої школи.

Хвилював панютян також стан кладовища. Поруч з ним було сміттєзвалище, яке вже закрили. Сміття тепер везуть на лозівський полігон, але дехто досі викидає на кладовище усілякий мотлох та виливає відкачане з вигрібних ям. Меру, за його словами, ситуація щодо кладовища особливо болить, бо розбили пам’ятник його батька. Тому просить записувати автомобільні номери усіх шкідників та повідомляти їх йому у приймальню по телефону.

Напади безпритульних собак – цю проблему панютяни просто благали терміново вирішити. Сергій Степанов лише «за», однак лише гуманними методами. Як це робить лозівське комунальне підприємство “Комсервіс”: воно знешкоджує собак за допомогою шприцемета, який  стріляє отрутою м’якої дії.

На зустрічі з панютянами мер не забув і про малечу. Дітлахи попросили піску. Його  міський голова пообіцяв дати.

Добре наскаржившись, панютяни не забули і похвалити – подякували за відкриття відділення «Ощадбанку». На цій приємній ноті і розійшлися.

І вже є результати зустрічі панютян з міським головою. У будинку 41 по вулиці Миру ввімкнули газові колонки. До цього два місяці вони були опломбовані. Газовики називали мешканцям щораз різні причини, чому ті не можуть користуватися колонками. То дерева заважають вентиляції, то димарі треба ремонтувати. На зборах у середу мер наказав газовикам разом з місцевою комунальною організацією це питання терміново вирішити.

Анна Скрипник