У Лозовій запрацював новий дитячий садок +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій запрацював новий дитячий садок +vd

Дитсадок №14, ТРК Сігма

Його назвали «Світанком» і дали №14. Офіційно садок існує з 2 вересня, однак дітей у ньому поки немає. Малечу планують приймати у грудні.

Поки що увесь штат садочку – це сторож, завгосп, помічник з господарчої частини та завідуюча. Міський відділ освіти довірив очолити «Світанок» Анжелі Яцині. Вона працювала методистом у 9 садку.

До грудня у дошкільному закладі мають зробити капітальний ремонт та закупити меблі. У відділі освіти сподіваються, що «Світанок» стане зразковим садочком. На його облаштування міська рада вже виділила майже півмільйона гривень. А ще освітяни планують просити допомоги у спонсорів, бо, говорять, від колишнього інтернату садочку мало що залишилось. Більшу частину меблів та техніки передали школам, адже цей спадок не підходив малечі за віком та зростом.

Освітяни пояснюють, що у «Світанку» працюватиме 4 групи, серед них логопедична. У закладі буде 75 діток. Набиратимуть їх з 1,5 року. Вихователів для малечі братимуть із професійного резерву відділу освіти, технічний же персонал перейде з колишнього інтернату, говорить Олена Ткаченко.

За її словами, вже 15 лозівських сімей зацікавились новим садочком. Вони залишили свої контакти та чекають на дзвінок від освітян ближче до грудня.

Анна Скрипник

 

{youtube}Du99QS8O9yE{/youtube}