Українцям роздадуть по 620 грн, харчові продукти, медикаменти тощо: як і де отримати

Жителі України можуть отримати ще одну фінансову допомогу, а саме 620 гривень одноразової допомоги від благодійного Фонду “Карітас Київ”. І йдеться не лише про внутрішньо переміщених осіб.

Одноразову допомогу – 620 гривень надає благодійний Фонд “Карітас Київ”. Фонд є членом Конференції міжнародної католицької організації Папської ради Cor unum, яка має консультативний статус в ЮНЕСКО та інших організаціях ООН, Ради Європи та Організації африканської єдності та допомагає українцям, які постраждали від російської агресії.

Хто може отримати допомогу:

– Особи, які мають інвалідність першої чи другої групи.
– Самотні люди віком від 60 років.
– Багатодітні сім’ї, які виховують 3 і більше дітей віком до 18 років.
– Особи, які самостійно виховують неповнолітню дитину, наприклад, мами одинаки чи тата у такому статусі.
– Вагітні та жінки, які мають дітей віком до двох років.
– Люди з тяжкими хворобами, у тому числі хронічними, які потребують постійних витрат на лікування.

Як та де отримати допомогу

Допомога виплачується один раз, і щоб її отримати, потрібно самостійно звернутися до офісу, адже немає можливості оформити заявку дистанційно або через Дію. Допомогу виплачують лише тим, кому виповнилося 18 років.

З собою потрібно мати пакет документів, що підтверджують особу та вказують на один із перелічених вище статусів (багатодітність, інвалідність тощо) та надати реквізити банківського рахунку у форматі IBAN. Цей рахунок можна подивитися в мобільному додатку вашого банку, або ж прийти у відділення, де його видадуть.

Організації Карітас працюють майже в кожному місті України. Щоб отримати необхідну допомогу, не лише виплати, фонд забезпечує населення харчовими продуктами, засобами гігієни та медикаментами, потрібно звернутися до одного з центрів Карітасу або зателефонувати за контактним телефоном:

У Чернівцях звертайтеся за телефоном +380 95 021 34 03.


0