Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №2 готується до прийому хворих на COVID-19 – Новини Лозової – ТРК Сігма

Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №2 готується до прийому хворих на COVID-19

Про це 7 жовтня під час брифінгу заявив директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов.

Він зазначив, що наразі допомогу хворим на COVID-19 надають у 19 лікувальних  закладах Харківської області.

«На обласному рівні ми намагаємося розширити ліжковий фонд. За потребою будуть залучати резервні лікарні – Вовчанська та Ізюмська. І вже сьогодні буде працювати залізнична лікарня – філія №2. Зараз проводимо пускові роботи з кисню і далі можемо її запустити», – сказав Максим Хаустов.

За даними директора Департаменту, станом на ранок 7 жовтня на Харківщині для лікування хворих на COVID-19 виділено 4020 ліжок, які на 100% забезпечені киснем . Із цієї кількості ліжок на ранок було зайнято 2918, що становить приблизно – 72%. У реанімаційних відділеннях виділено 274 ліжок, із яких заповнено 185, що складає 67%. На апаратах ШВЛ перебуває 132 пацієнта. Ліжок з центральною подачею кисню на Харківщині налічується 2679, з яких зайнятих – 1547, що становить 57%.

Окремо Максим Хаустов наголосив, що на ранок серед хворих, які були госпіталізовані в ковідні відділення, частка вакцинованих становить лише 4% (131 особа).

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація