Врятувати Палац спорту

Будівля, у якій тренується близько 600 дітей, розвалюється на очах. З фасаду відпадає цегла, а у середині розвалюється стеля.

26 років тому зробили останній капітальний ремонт у будівлі ДЮСШ “Юності”. Директор спортшколи Віктор Дмитрусенко говорить: після цього міська влада виділяла кошти тільки на поточні ремонти. П’ять років тому латали дах. Нещодавно встановили пластикові вікна. Та в основному будівля Палацу спорту не розвалилася завдяки зусиллям самих працівників: все, що заробляє ДЮСШ, йде на латання найбільших дірок.

 

Але поточні ремонти не можуть повністю врятувати будівлю. Фасад  зовсім розвалюється. Відпадає плитка, розсипається цегла. Знову потребує ремонту і покрівля. Над басейном вже поржавіла і починає розвалюватися стеля. Найнебезпечніші місця, де може впасти на голову цегла чи металеві шматки, обгородили.

Незважаючи на руйнацію спортивної школи, кожного дня тут проходять заняття.  Директор говорить, у ДЮСШ оздоровлюють та готують до змагань близько шестиста дітлахів. Тренуються тут і дорослі.

За ініціативи директора «Юності» і депутата Віктора Дмитрусенка міська рада внесла у план своєї роботи обстеження стану будівлі. Але коли саме його проведуть та чи будуть цьогоріч кошти на відновлення Палацу Спорту, поки невідомо.