На благодійному концерті зібрали майже 5 тисяч гривень

Щоб допомогти дітям-інвалідам, у неділю в міському Палаці культури влаштували благодійний концерт “Подаруй часточку серця”.

Щоб допомогти дітям-інвалідам, у неділю в міському Палаці культури влаштували благодійний концерт “Подаруй часточку серця”. Усі гроші, виручені від продажу квитків, будуть спрямовані на ремонт приміщення для малюків з реабілітаційного центру “Перлинки”, яке працює при спілці інвалідів-візочників. Приміщення “Перлинкам” надала влада, а ось гроші на ремонт вони мають знайти самі. І благодійний концерт — перший крок на цьому шляху.

 

Благодійність починається з фойє. Замість 10 гривень, які глядачі платять за вхід, їм

видають папірець з подякою і буклет про реабілітаційний центр “Перлинки”. У залі встановлені скриньки. Бажаючі можуть додатково кидати у них гроші.

Тих, кому не шкода часу і коштів заради допомоги дітям, на початку концерту привітав заступник міського голови Василь Левченко.

Заради кого вони сюди прийшли, глядачам спочатку показали у фільмі, а потім розповіла і керівниця “Перлинок” Ольга Ашиткова. Згодом на сцену вийшли самі діти. У віршах вони попросили прийняти їх такими, які вони є.

“Перлинок” на сцені замінили артисти. Фіналісти вокального проекту “Нова зірка” та  дитячого проекту телеканалу “Сігма” “Я талановитий”, учасники всеукраїнських пісенних шоу та одразу дві групи, які грають наживо. Цей концерт його учасники назвали революцією — як за благодійним змістом, так і за якісним наповненням.

У залі — жодного байдужого. Більшість з глядачів у своєму житті вже стикалися з інвалідами. Хтось близько, хтось не дуже, але ніхто з них грошей заради доброї справи не пошкодував.

Самі люди і діти з фізичними вадами також прийшли на концерт — подивитися, послухати, отримати задоволення. Юна перлинка на імя Віола розчулила багатьох: вона танцювала у залі  — після важкої травми ноги.

Наприкінці концерту лічильну комісію відправили за лаштунки — рахувати зібрані гроші. А на сцену вийшла директор Лозівської філії автодорожнього технікуму Віра Рінкман, щоб зробити внесок від свого закладу: він зібрав для “Перлинок” тисячу гривень.

Після цього на сцену вийшла лічильна комісія і оголосила, що протягом концерту лозівчани зібрали для реабілітаційному центру 4746 гривень.

Всього ж “Перлинкам” потрібно майже у 100 разів більше — приблизно 360 тисяч гривень тільки на ремонт. Утім, у реабілітаційному центрі дуже вдячні усім, хто недільного вечора відгукнувся на запрошення до Палацу культури, і говорять: концерт — тільки початок збору коштів.

Допомогти дітям-інвалідам переїхати у власне приміщення і отримати повноцінну реабілітацію можна і зараз. Рахунки для благодійних внесків відкриті постійно. А восени “Перлинки” хочуть влаштувати ще один благодійний концерт. Вони сподіваються, що наступного разу на нього прийде набагато більше лозівчан.