Лозівський гуморист попосівав місто +vd

Зазвичай на Старий Новий рік посівають у будинках – на добробут, а наша знімальна група вирішила посівати місто.

Посівання на Старий Новий рік – це традиція, якої і досі дотримуються люди. Зазвичай посівають зерном у будинках і квартирах. Вважається, що це принесе добробут і щастя у сім’ю. Наша знімальна група вирішила масштабно та з фантазією підійти до такої традиції. Ми вийшли посівати місто. Причому сіяли-віяли  не лише зерном.

 

Перед тим, як вийти у місто, ми вирішили дізнатися у лозівських депутатів, де, на їхню думку, треба обов’язково посівати. Сергій Войцехович говорив, сіяти-віяти потрібно у Кабінеті Міністрів, щоб вони більше грошей виділяли на Лозову. З ним погодилась і Ольга Перепелиця. Крім цього жінка вважає, що було б добре, аби попосівали і на вулицях міста — на добро людям.

З посіванням нашої рідної домівки – Лозової — погодився  допомогти місцевий гуморист Костянтин Батичко. Він знає, як правильно це робити, бо з дитинства дотримувався таких традицій.

Прислухавшись до лозівських депутатів, перш за все ми пішли посівати до міськвиконкому. Щоб бюджет був повний, сіяли пшеницю та гроші.

Ніяк не змогли обминули і залізницю. Там посівали колесами та вагонами. Бажали, щоб швидше рельси поклали та поїзди пустили.

Наступним пунктом посівання вибрали  Лозівський ковальсько-механічному завод. Там сіяли  грошима та пшеницею, щоб у заводчан були постійні закази  і велика зарплатня.

Не забули посіяти і діряві дороги. А щоб напевно, робили це асфальтом.

На останок посіяли вулицю міста, аби всім лозівчанам  цього року жилося краще, ніж минулого.

Ірина Лєушканова

 

{flv}13_02_2012_posivalnuku{/flv}