У Лозовій створять сучасний центр підтримки

Для його облаштування чеські та польські партнери передали Лозівській громаді мобільні будиночки та намети. Депутати Лозівської міської ради сьогодні, 17 серпня, виділили 1 мільйон гривень для підключення до міських комунікацій та здійснення благоустрою. Підтримку у створенні центру надає Харківська обласна державна адміністрація та благодійні організації міста Харкова.

З цього питання 16 серпня Лозову відвідали директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол, представник Посольства Чеської Республіки в Україні Якуб Левандовскі,

COMEDEQ – Ян Хорак та Мартін Ібл, голова БО “Координаційний гуманітарний центр” Євген Коляда та керівниця Центру розвитку громадянського суспільства Валерії Гонтар. Лозівський міський голова Сергій Зеленський разом з делегацією проїхався місцями можливого розташування центру. Обговорили деталі створення,напрямки роботи, залучення фахівців, фінансування.

– Це буде містечко з мобільних будиночків та наметів,- розповідає Лозівський міський голова Сергій Зеленський. – У ньому переселенці та мешканці громади зможуть отримати: різнобічну гуманітарну та консультаційну допомогу, нові професії, корисні навички, доступ до комп’ютерної та організаційної техніки – все, що допоможе адаптуватися в умовах повномасштабної війни.

У Лозовій велика кількість переселенців тому створення такого центру дуже важливе, відзначають представники делегації. Залучення фахівців залежатиме від потреб людей. Ці питання необхідно пропрацювати й орієнтуватися на запит від громади.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Лозівська міська територіальна громада