Зберегли сім’ю: знаменитості, які змогли пробачити зраду

Артисти також нерідко стикаються з проблемами і, нерідко, в особистому житті. Зокрема, це зради коханих. Частіше, дізнавшись про це, шлюбу настає кінець. Втім, деякі знаменитості змогли зберегти сім’ю.

Про це пише ТСН.ua.


Сніжана Бабкіна

Дружина українського співака Сергія Бабкіна, акторка та директорка зірки – Сніжана – знайшла в собі сили пробачити зради коханого з понад сотнею жінок.
Історія подружжя приголомшила усю країну. Після розпаду гурту 5’Nizza, коли артист розпочав сольну кар’єру, у нього був ритуал – концерт, після нього алкоголь, а потім секс. Бабкін звертався до повій і за секс тоді платив від 50 до 500 доларів за годину. Цікаво, що Сніжана не заскочила обранця з іншою жінкою, їй наснився сон. Виконавець зізнався у всьому, вимолював пробачення у коханої на колінах у сльозах. Втім, жінка зібрала валізи та вирішила від нього піти. Помирилася пара завдяки “містичній істоті”. “Я відчуваю, що за мною стоїть щось і в такій самій позі, але без ганчірки в руках. І так по-злому каже:” Що ви робите, що ви робите, що ви творите?” – розповідала дружина співака. Сніжана Бабкіна все ж змогла пробачити зраду. Втім, Сергій зізнався, що навіть через сім років він все ще відчуває образу дружини.
Пара у шлюбі 12 років та виховує двох спільних дітей, а також сина акторки від попередніх стосунків. Музикант не жалкує про те, що вони зі Сніжаною винесли своє особисте на люди. За словами Сергія, він кардинально змінив життя і це є його безцінний досвід, про який він може сміливо говорити.

Ольга Горбачова

Піддавали випробуванню і стосунки зіркового подружжя Ольги Горбачової та Юрія Нікітіна.
Одного разу співачка та продюсер розлучилися на два роки через зраду Нікітіна, який спробував зустрічатися з іншою дівчиною. Той період артистка переживала дуже складно, подейкували, що Горбачова навіть думала накласти на себе руки. Втім, роман продюсера з іншою завершився і він зрозумів, що йому потрібна саме Оля. Знаменитість змогла забути образу, пара знову почала зустрічатися. Невдовзі у зірок, які виховували доньку Поліну, народилася ще одна дівчинка, яку назвали Серафимою. А 2016-го закохані знову побралися та щасливі у шлюбі.

Ніна Матвієнко

Довелося пережити зраду чоловіка і народній артистці України Ніні Матвієнко.
Співачка розповідала, що за 50 років шлюбу із художником Петром Гончаром, коханий таки скочив у гречку. Коли зірка дізналася про невірність коханого, то зрозуміла, що контролювати чоловіка немає сенсу. Ніна Митрофанівна поставила ультиматум, що якщо зради повторяться, вона його вижене з дому.
На щастя, Матвієнко та Гончару вдалося врятувати шлюб. Подружжя має трьох дітей – відому співачку Тоню та двох синів Івана й Андрія.


0