Зеленський призначив нового посла України в Нідерландах

Президент Володимир Зеленський призначив Олександра Карасевича послом України в Королівстві Нідерланди. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

«Призначити Карасевича Олександра Олександровича надзвичайним і повноважним послом України в Королівстві Нідерланди», – зазначається в документі.

Як зазначає «Укрінформ», раніше Карасевич працював генеральним директором Директорату з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства Офісу президента і був призначений до складу робочої групи з опрацювання питання створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України. Зауважимо, що саме в нідерландському місті Гаага розташований Міжнародний кримінальний суд – перший правовий інститут, що діє постійно, в компетенцію якого входить переслідування осіб, відповідальних за геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності.

27 вересня 2022 року Зеленський звільнив з посади посла в Нідерландах Максима Кононенка і 17 березня 2023 року призначив його послом в Естонії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter