Російські окупанти вбили у Волновасі військового капелана ПЦУ

Платон Моргунов став ченцем у Києві, потім служив капеланом на Донеччині

У місті Волноваха на Донеччині, яке зараз тимчасово окуповане російськими військами, вбили військового капелана Платона (Романа) Моргунова. Про це 13 березня повідомили на сторінці Православної церкви України. Загалом окупанти розстріляли вже трьох священиків ПЦУ.

«З сумом дізналися, що у Волновасі російські загарбники вбили військового капелана, ігумена Платона (Моргунова). Завжди бути поруч, духовно підтримуючи наших захисників – сенс служіння військових капеланів: в будь-якій ситуації, за всяких умов і обставин, часом навіть ціною власного життя», – написали в ПЦУ.

Військовий капелан загинув від ворожого снаряду. Його тіло не могли забрати тиждень.

Отець Платон (Роман Моргунов) був капеланом 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, у зоні АТО прослужив капеланом п’ять років. Він загинув 11 березня, уточнила Релігійно-інформаційна служба України.

Поховали о. Платона 17 березня у церкві Святителя Павла Конюшкевича у Самборі, де він раніше служив.

РІСУ додала, що ієромонах Платон – не перший загиблий священик ПЦУ.

«27 лютого російські агресори розстріляли ще одного капелана і настоятеля церкви в с. Розважів Київської області – о. Максима Козачину, а 5 березня в с. Ясногородка Київської області – о. Ростислава Дударенка. У полоні російських окупантів із 27 лютого перебуває військовий капелан ПЦУ із Одеської області о. Василь Вирозуб», – повідомили у РІСУ.

Хроніки опору. День вісімнадцятий – у прямій трансляції ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter