У Лозовій на 5 мікрорайоні відновили тротуар

У Лозовій оновили аварійний тротуар. Під час дощів людям доводилося обходити по багнюці, а дітям ніяк було пройти до садка та школи.

На 110 метрів тротуару витратили 230 тисяч гривень з міського бюджету.

Ділянка  доріжки біля 17 та 28 будинків на 5 мікрорайоні не один рік була аварійною. Щоб усунути проблему, еко-санівцям довелося піднімати тротуар, розповів головний інженер підприємства Юрій Пшеничний.

Роботи  закінчили 23 травня.

«З верхньої до нижньої точки взяли перепади. По геодезії, під нівелір,зробили розбивку. Тобто підняли, у середньому, на 20-25 сантиметрів. Довелося піднімати увесь тротуар – це єдина складність була. За рахунок цього, і вартість робіт  майже така, як збудувати новий тротуар», – Юрій Пшеничний, головний інженер КП «Еко-Сан».

12 коментарів

 1. Молодец Зеленский. Какой хороший тротуар. Одно плохо, что Сережа на**ал жителей Миролюбовки .А ведь обещал: Вступите в Лозовскую громаду будет всем по 2га земли с барского плеча. Л**и проголосовали, а землицы не дали. Но как говорится без л**а и жизнь плоха.

 2. Сергей, ты что-ли? Не нервничай ,тебе не привыкать людей на…ть. Не отвлекайся, нужно осваивать бабло на строительстве пешеходного фонтана и гранитных переходах.

  • Андрюша, побільше тр***й Зєлю, дивись і тобі перепаде.

 3. Зеленський обдурив селян району. Обіцяв, що подохідний податок залишиться в старостинських округах для розвитку сіл. А коли села приеднались до Лозової, показав довірливим селянам дулю. Школи с Кобою закривають.

  • Хавало тобі потрібно закрити, бичара. Андруша не рви ж..у, вона в тебе вже давно порвана.

  • кровавый пастор

   А де школу закрили? Хтось на вибори готується аж струсів вискакує)

  • невидимка

   А с чего в старостынськых округах “подоходный”? Там что, кроме старосты и нескольких учителей есть рабочие места? С чего взяться этим платежам? Забудьте. Никогда уже села не смогут быть самодостаточными, разве что те, которые расположены вблизи обл.центров и в заповедных зонах, куда стремятся новоявленные буржуи. А в нашей части селам уже не поможет и занесение их в красную книгу. Хвермеры добьют остатки дорог, вернее уже добили. Рабочих мест – достаточно пальцев одной руки для пересчета. За счет донорских вливаний доживут пенсионеры и все. Вы по другому видите ситуацию, поделитесь.

   • Лука Пачоли

    Можу запевнити вас, що ПДФО в округах таки є, це не з зарплати найманих працівників, а з паїв, і суми там досить відчутні.

    • невидимка

     Спорить не буду. Есть один нюанс. Знаю многих “старост” и знаете, я бы еще крепко подумал, доверят ли им эти деньги или нет и в силу их квалификации и, как сейчас модно выражаться – в силу их доброчесності.

 4. Раніше Коба і Зеленський грабували лозівчан (тарифи жкг, оборутки на ремонтах, премії і надбавки за непосильний труд) а тепер грабують ще й жителів району, попутно знищуючи інфраструктуру в селах.

 5. На один метр тротуара потрачено больше двух тысяч гривен. Не хило осваивает Зеленский деньги громады.